444 7 633   info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 444 7 633

Lazer Lipoliz

Hemen Bilgi Al Doktora Danış
Lazer Lipoliz Nedir?

Lazer lipoliz yöntemi, vücudun şekillendirilmesi amacıyla vücudun her bölgesinde oluşan lokalize yağların giderilmesi için geliştirilmiş, diğer yağ alma yöntemlerine göre ortaya koyduğu avantajları nedeniyle popüler ve cerrahi olmayan bir yöntemdir. Son derece güvenli ve Amerikan FDA onaylı lazer cihazlarla gerçekleştirilmektedir.

Lazer Lipoliz Faydaları Nelerdir?

Prosedürü daha küçük bir kanül (yağ emme araç olarak) kullandığı çünkü biri için, bu nazik ve güvenli olarak kabul edilir. Lazer Lipolizin Özellikle önemli bir avantajı, genellikle Lazer Lipoliz ile deneyim olacak skar azalmış olduğunu. Ve çünkü lazer çalışır şekilde ve vücudunuzun tepki yolu, yordamı cildinizi sıkı ve pürüzsüz terk edecek!

Lazer Lipoliz Sonuçlar

Görüldüğü üzere maksimum etki için altı ay kadar sürebilir ancak sonuçlar, birkaç hafta içinde yavaş yavaş görülmektedir. Vücudunuzun hiçbiri kalmayıncaya kadar prosedürü kalan herhangi bir serbest yağ işleme ve doğal kaldırmak için devam ediyor olmasıdır. Ancak, şu günden itibaren çoğu insan parmakları arasına sıkışmış zaman zaten az yağ sahip olarak tedavi alan (lar) hissedebilirsiniz.

Bu ateş edildiğinde lazer ısı saldığı için ek olarak, bu tedavi edilen bölgedeki deri kademeli daralma ile sonuçlanan yağ kayboldu sonra, yani gevşek deri ile bırakılmış değil.

Genel lazer lipoliz sadece yağ 500mls kadar çıkarılması için tavsiye edilir – yani 1 litre veya daha fazla – – bir prosedür içinde kaldırılır olabilir dolayısıyla daha geniş alanlara liposuction kadar etkili değil eğilimindedir. Ancak, farklı alanlarda yağ çıkarmak veya vücudun önceden tedavi bölümlerinde sonuçları artırmak için lazer lipoliz (her 6 ay kadar) kullanarak birden prosedürleri geçmesi mümkündür.

Lazer Lipolizde Bilinmesi Gerekenler
  • Küçük bir kanül kullanımı daha az, şişme ve çürüme hemen hemen geri kazanım ile sonuçlanan bir pürüzsüz ve yumuşak bir işlem için olanak sağlar.
  • Daha az ağrı katılır ve daha fazla yağ Lazer Lipoliz ile kaldırılabilir.
  • Yağ hücrelerinin sıvılaştırılması prosedürü kullanılan lazer o yağ emme kapalı olduğunda doktorunuz daha az güç kullanmanızı sağlar ancak yüksek yağ hücreleri hedefliyor.
  • Lazer minimal etkiler ve komşu dokular, kan damarları ve sinirler zarar vermemeli.
  • Lazer Lipoliz cildi zarar vermez. Aslında, bu işlemden sonra daha az sarkma hangi sonuçları sıkılaştırmak için cildi uyarır.